Posledná epizóda

CH Podcast #46 - The Game Awards 2022, Need for Speed Unbound, Xbox zdražuje, Vianoce v redakcii

17. December 2022

Opäť je tu nová epizóda vášho obľúbeného CentrumHer Podcastu! Dnes s malou zmenou, kedy sa vám namiesto Veroniky prihovára Dominik!

Podcastu dominuje téma The Game Awards 2022. Išlo o najväčšiu videohernú akciu roka a preto je len logické, že sme jej venovali toľko času.

Neobišli sme však ani nové Need for Speed Unbound, ktoré si Dominik a Lukáš zahrali, takže sa mali o čom rozprávať. 

Zastavili sme sa aj pri zdražovaní hier pre Xbox. A ako inak, táto debata sa zvrhla na dišputu o Xbox Game Passe (už zase ?)

Kniha The Art of Mafia Trilogy je dokončena!

Brzy půjde do prodeje v českém vydání!

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia

07. September 2022

The-Art-Of-Mafia-Trilogy

První díl série Mafia z roku 2002 patří v České republice mezi nesmrtelné videoherní legendy. K příležitosti 20. výročí série vznikl unikátní prémiový artbook The Art of Mafia Trilogy, ve kterém si čtenář prohlédne celou sérii Mafia od prvních vývojářských krůčků až po současnost. Mafia je jeden z prvních velkých titulů, který dobyl také zahraniční trhy a zasadil ČR do videoherní mapy světa. Spolu s dvojicí následujících pokračování série prodala miliony kusů po celém světě.

Kniha The Art of Mafia Trilogy je oslavou 20. výročí série. Nahlíží do její spletité historie a fanoušky nadchne i některými dosud nezveřejněnými materiály. Fanoušci se mohou těšit na 236 nabitých stran, na kterých najdou nejen nádherné concept arty, ale například i historické fotografie z vývoje.

V úvodu knihy fanouškům představí detaily o vývoji a následném vzestupu hry Roman Hladík, generální manažer společnosti 2K Czech. Zatímco zakončení knihy si vzal pod křídla Petr Motejzík, Art Director Mafia: Definitive Edition.

Artbook vzniká v úzké spolupráci se studiem Hangar 13, které pracovalo nejen na hrách Mafia 3 a Mafia Definitive Edition, ale najdeme v něm i řadu veteránů z celé historie série. Jejich zkušenosti a vhled jsou pro knihu nepostradatelné.

Distribuci a vznik připravovaného titulu zastřešuje videoherní distributor Cenega Czech s.r.o., díky kterému ji po vydání najdou čtenáři ve všech dobrých obchodech a knihkupectvích.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Legendární česká hra v obrazech. Oznámena kniha The Art of Mafia Trilogy

Legendární česká hra v obrazech. Oznámena kniha The Art of Mafia Trilogy

První díl série Mafia z roku 2002 patří v České republice mezi nesmrtelné videoherní legendy.