Posledná epizóda

CH Podcast #44 - Summer Game Fest, Devolver Digital, State of Play a budúcnosť E3

13. Jún 2022

Dnešný diel vznikol vďaka spoločnosti Creative. Ďakujeme za podporu!

V najnovšej epizóde CentrumHer podcastu sa naša tradičná trojica pozrela na všetko podstatné, čo sme mali možnosť vidieť na takmer dvojhodinovej konferencií Summer Game Fest.

Nevynechali ani konferenciu indie vydavateľstva Devolver Digital a zhrnuli aj State of Play od Sony, ktorý sa konal ešte začiatkom Júna.

No a na záver sa Marek s Lukášom rozrozprávali o tom, aké je to pokrývať E3 a prečo sa zrejme tento jeden z najtradičnejších videoherných eventov už nikdy nevráti.

Xbox series x

Microsoft predstavil next-gen konzolu, privítajte Xbox Series X

Microsoft na The Game Awards všetkých prekvapil s ich next-gen konzolou.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

13. December 2019

Obrovské prekvapenie. Nijak inak sa nedá nazvať dnešné odhalenie Microsoftu na udelovaní ocenení na The Game Awards. Dočkali sme sa odhalenia mena a aj dizajnu konzoly.

Samotný šéf hernej divízie, Phil Spencer, odhalil, že next-gen konzola sa bude volať Xbox Series X. Odlišuje sa aj tým, že je dizajnovaná na výšku. Okrem toho vieme, že nový Xbox bude poháňananý customizovaným CPU založeným na architektúre AMD Zen 2. Rovnako grafika bude od AMD, s Radeon RNDA architektúrou.

A aby toho nebolo málo, Microsoft rovno ukázal aj novú hru, ktorá na novom Xboxe bežala. Je ňou Hellblade 2 a hra vyzerala neskutočne dobre. 

Xbox Series X vyjde na Vianoce 2020.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Xbox Series X - World Premiere - 4K Trailer

Xbox Series X - World Premiere - 4K Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 🙂 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články