Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Neplánuje sa žiadne pokračovanie A Plague Tale série

Môže sa jednať o koniec A Plague Tale série?

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia
APlagueTale04

"Myslím si, že na teraz je to koniec," povedal herný režisér Kevin Choteau počas rozhovoru na Playstation blogu. Odpovedal tak na otázku, či považuje A Plague Tale: Requiem za finálnu časť. Vývojár Absobo Studio nemá v pláne žiadne pokračovanie príbehu Amície a Huga de Rune. Avšak nevylúčili možnosť pokračovania v budúcnosti.

Veľa vecí závisí od úspechu nadchádzajúcej hry a ako moc si ju hráči užijú. Choteau nevylučuje pokračovanie série. "Dvere sa nikdy nezatvoria a my čakáme ohlasy od hráčov," vyhlásil. "Pred tým ako sa rozhodneme čo ďalej, počkáme si na vyjadrenie od hráčov. Pokiaľ hráči nebudú spokojní s tým, čo sme urobili, budeme nútený urobiť niečo iné," dodal režisér.

A Plague Tale: Requiem vychádza už zajtra, 18. Októbra. Vývojári žiadajú hráčov, nech nekazia zážitok pre iných, ak ich hra baviť nebude.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry