Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Objavte New York a jeho možnosti v novom Marvel's Spider-Man 2 traileri

Na včerajšom State of Play sa ukázal aj Marvel's Spider-Man 2.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Spider-Man 2 New York

Už o mesiac, konkrétne 20. Októbra, vychádza najväčšia tohtoročná exkluzivita pre PlayStation 5 - očakávaný Marvel's Spider-Man 2.

Ten nesmel chýbať na všerajšom State of Play. V ňom nám vývojári zo štúdia Insomniac Games ponúkli náhľad na New York, ale aj niektoré aktivity a možnosti, ktoré nás v hre čakajú.

Nový Spider-Man 2 okrem Manhattanu prinesie aj dve nové mestské časti - Queens a Brooklyn. Spoločne s nimi sa mapa takmer zdvojnásobí, v porovnaní s prvou hrou. Samozrejme, nové miesta na mape nebudú len tak. Budú plné príbehových či vedľajších misií, ako aj iných mestských aktivít. Navyše, pohyb po meste bude rýchlejší, či už využijete na presun po ňom tradičné sa hojdanie za pomoci pavučín, alebo nový spôsob pohybu, Web Wings.

Spider-Man 2 Story Trailer

Marvel's Spider-Man 2 ukazuje Venoma v novom story traileri

Medzi Peterom Parkerom a Milesom Moralesom si budete môcť voľne prepínať. Zmena postavy by mala byť vďaka SSD disku takmer instantná. Nie však všetky vedľajšie aktivity budete môcť vykonávať s ľubovoľným Spider-Manom. Niektoré bude vedieť prijať len Peter, iné zas len Miles.

Čo sa týka príbehu, tešiť sa môžete na viacero protivníkov. Vývojári zo štúdia zatiaľ predstavili len Kravena the Huntera a Venoma. V hre sú aj ďalší, no tých musia hráči objaviť sami. 

V hre nájde dokopy až 65 rôznych oblekov. Okrem obľúbených kúskov z filmov a komiksov by ste medzi nimi mali nájsť aj nové kúsky, priamo od vývojárov. Navyše, niektoré obleky ponúknu viaceré farebné kombinácie. Tým pádom v hre nájdete viac ako 200 možností, ako obliecť vašich Spider-Manov. Na svoje by si tak mal prísť každý.

Mnoho ďalších videí a informácií o Marvel's Spider-Man 2 nájdete na našej stránke hry.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Marvel's Spider-Man 2 - Expanded Marvel's New York | PS5 Games

Marvel's Spider-Man 2 - Expanded Marvel's New York | PS5 Games

Spider-Man 2 Čeština CZ titulky

Čeština v Marvel's Spider-Man 2 na PS5 potvrdená!

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry