Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Ohlásené taktické RPG Marvel’s Midnight Suns

Na hre pracujú vývojári série XCOM.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Marvels-Midnight-Suns

Niekoľkomesačným špekuláciám dnes konečne odzvonilo. 2K na Gamescome konečne ohlásili taktické RPG od tvorcov série XCOM - Marvel’s Midnight Suns.

Oznamovací trailer nám ukázal niekoľko známych tvárí. Tešiť sa môžeme na Doctora Strangea, Iron Mana, Blada či Ghost Ridera. Avšak, vy sami si budete môcť vytvoriť vlastného superhrdinu.

Ako inak, pôjde o ťahové RPG. Avšak vývojári tvrdia, že hra bude mať so série XCOM spoločné len minimum. Pôjde o samostatnú hru. Vôbec prvý gameplay by sme mali vidieť už 1. Septembra. .

Marvel’s Midnight Suns vyjde v Marci 2022.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články