Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Ovládněte Night City s myší Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 edition

Představujeme Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia

09. November 2020

Razer-Viper-Ultimate-Cyberpunk-2077-Edition

Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition, vyrobená ve spolupráci s firmou CD PROJEKT RED, je konečně tady a vybaví vás na výpravu na Okraj. Připravte se na nejočekávanější hru roku 2020 a ovládněte Night City s celou řadou nejprodávanějších myší pro obě ruce Viper Ultimate pro kompletní tříáčkový zážitek.

Prozkoumávejte rozlehlé město, aniž byste byli vázáni drátem, a to díky vychvalované technologii HyperSpeed od firmy Razer, která přináší až o 25 % rychlejší stabilní bezdrátový výkon než ostatní bezdrátové technologie. Miřte a střílejte se smrtící přesností díky optickému senzoru Focus+. Ten má rozlišení 20 000 DPI s až 99,6% přesností a inteligentními funkcemi.

Získejte klíč k nesmrtelnosti s optickými spínači Razer™ pro myši druhé generace. Ty nabídnou bleskurychlou odezvu 0,2 ms, díky níž může Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition nabídnout rychlost a preciznost potřebné k ideální hře.

Titulný obrázok Youtube videa

Myš Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition váží pouze 74 gramů, využívá RGB podsvícení Razer Chroma a prodává se s dokovací stanicí Razer Chroma pro myši.

Myš je dostupná již nyní za doporučenou maloobchodní cenu 179,99 €.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Razer uvádí na trh nový model Razer Naga V2 Pro

Razer uvádí na trh nový model Razer Naga V2 Pro

Taky ve verzi Naga V2 HyperSpeed.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Nová myš od Razeru s témou Cyberpunk 2077

Nová myš od Razeru s témou Cyberpunk 2077

Myš Viper Ultimate od Razeru dostala nový kabát s tématikou Cyberpunk 2077.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Razer DeathAdder V2 Pro - Recenzia elitnej hernej myšky

Razer DeathAdder V2 Pro - Recenzia elitnej hernej myšky

Najlepšia bezdrôtová herná myš na trhu?