Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Paranormal Tales sa ukazuje v novom gameplay traileri

Spoločne s hrou rovno kúpte aj pampersky. Budete ich potrebovať.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Paranormal Tales game

O Paranormal Tales sme u nás na webe po prvýkrát písali minulý rok v Októbri. Vtedy nám dvaja indie vývojári svoj survival horor ukázali vôbec po prvýkrát. Dnes nám ju pripomínajú novým gameplay trailerom.

Ten sa pre zmenu odohráva v dome a už z trailera je jasné, že nás čaká poriadne hustá atmosféra. Navyše, vďaka realistickému vizuálu Unreal Engine 5 a pohľadu akoby z GoPro kamery máte pocit, ako by ste boli sami na mieste. To ešte väčšmi umocňuje už tak dosť hororovú atmosféru. Slabšie povahy by si preto spolu s hrou mali predobjednať aj plienky.

Paranormal Tales, hra, ktorá si očividne berie inšpiráciu zo značiek ako Blair Witch, Resident Evil či P.T.. vyjde na PC v priebehu tohto roka. Zatiaľ si môžete hru whishlistnúť na Steame.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Paranormal Tales 'House' Gameplay Trailer

Paranormal Tales 'House' Gameplay Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články