Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

PC verzia Ghost of Tsushima spoznala svoje HW požiadavky

Rozbeháte hru na maximum?

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Ghost of Tsushima Recenzia

Ghost of Tsushima bola jednou z posledných veľkých exkluzivít, ktoré Sony vydalo na konzolu PlayStation 4 ešte predtým, ako ku koncu roka vydali nástupcu, PlayStation 5.

Príbehovo skvelá, graficky nádherná a pestrofarebná. Aj tak by sa v skratke dala charakterizovať hra od štúdia Sucker Punch. Už o necelý mesiac si ju ale užijú aj PC hráči.

Ghost of Tsushima Recenzia

Ghost of Tsushima - Recenzia

Pri tejto príležitosti vývojári vydali PC požiadavky hry. Tie sú na dnešnú dobu celkom štandardné. Hru by mal v roku 2024 rozchodiť takmer každý. Predsa len, GeForce GTX 960 vyšla ešte v roku 2015, čo je viac ako 9 rokov dozadu! Samozrejme, na 4K + 60 FPS hranie pri maximálnych detailoch už budete potrebovať dnešné železo. Podrobný rozpis HW požiadaviek nájdete nižšie.

Len pripomínam, že Ghost of Tsushima na PC vychádza už 16. Mája. Navyše, hra ako vôbec prvý titul od Sony na PC prinesie aj vlastný overlay, ktorý prinesie funkčnosť PlayStation Networku aj na váš PC. Stačí sa prihlásiť do vášho konta a jednoducho tak budete môcť zbierať trofeje či byť v kontakte s vašimi priateľmi.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry