Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Pozrite si novú ukážku hrania Dead Island 2

Hra sa bude odohrávať v HELL.A.

Profilový obrázok autora článku - Dominik Slavkovský Dominik Slavkovský

06. December 2022

Dead Island 2 Wallpaper

Dnes sa nám lepšie s novou hernou ukážkou predstavil aj Dead Island 2, ktorý bol nedávno odložený. Hra mala pôvodne výjsť už vo februári, napokon výjde po odklade až 28. apríla.

Hra sa zatiaľ ukazuje vo vydarenom grafickom kabáte, pričom v traileri nezaostáva ani zábavnosť v hrateľnosti. Rovnako zábavne vyzerajú aj postavy, na ktoré v ukážke narazíme. Hráč bude môcť bojovať s pestrým výberom zbraní na blízko a na diaľku, bude si však môcť vytvoriť aj vlastné. Vo videu sú predstavené aj rôzny typy zombíkov. Uvidíme, či hra naplní očakávania aj pri jej vydaní.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Zobraziť komentáre (2)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články