Posledná epizóda

CH Podcast #44 - Summer Game Fest, Devolver Digital, State of Play a budúcnosť E3

13. Jún 2022

Dnešný diel vznikol vďaka spoločnosti Creative. Ďakujeme za podporu!

V najnovšej epizóde CentrumHer podcastu sa naša tradičná trojica pozrela na všetko podstatné, čo sme mali možnosť vidieť na takmer dvojhodinovej konferencií Summer Game Fest.

Nevynechali ani konferenciu indie vydavateľstva Devolver Digital a zhrnuli aj State of Play od Sony, ktorý sa konal ešte začiatkom Júna.

No a na záver sa Marek s Lukášom rozrozprávali o tom, aké je to pokrývať E3 a prečo sa zrejme tento jeden z najtradičnejších videoherných eventov už nikdy nevráti.

Rumor: Star Wars Jedi: Fallen Order 2 príde koncom tohto roka

Vyzerá to tak, že skvelá Star Wars Jedi hra sa dočká pokračovania už túto jeseň.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

21. Január 2022

Star Wars Jedi Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order (8.5/10 - naša recenzia) bol zrejme najprekvapujúcejším titulom roka 2019. Nielenže išlo o skvelú hru, navyše to bola aj singleplayer adventúra bez mikrotransakcií. Od EA. No proste niečo nepredstaviteľné! Štúdio Respawn Entertainment dostalo voľnú ruku a nič lepšie sa stať nemohlo.

Každopádne, hru si zahralo viac ako 20 miliónov hráčov, takže pri pokračovaní si nepokladáme otázku či bude, ale kedy sa ho dočkáme. A vyzerá to tak, že ohlásenie titulu je už za rohom.

Známy insider Tom Henderson dnes tweetoval o tom, že Star Wars Jedi: Fallen Order 2 by malo vyjsť v Q4 2022. To znamená niekedy v priebehu mesiacov Október až December.

Pôvodná hra vyšla v polovici Novembra, takže je dosť možné, že v podobnom okne vyjde aj pokračovanie.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 🙂 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený