Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

TOP 8 nejbláznivějších simulátorů všech dob

V poslední době se roztrhl pytel ve vývoji ohledně simulátorů.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia
Goat Simulator

Simulátory nám daly možnost se vcítit do všeho možného. Včetně toho nejvíce nejabsurdnějšího. Seznam nejbláznivější osmičky najdete v celém článku.

Nelze hovořit o úspěšnějším období ve vývoji těchto her, než za poslední dva roky. Pokud jste si mysleli, že Euro Truck Simulator nebo Car Mechanic Simulator je dostatečně bláznivý nápad, mýlili jste se.

8.) Rock Simulator 2014: Bláznivina, která byla oznámena nedávno. Původně jen pouhým vtipem, ale nakonec se skutečně dostala na Steamu do Greenlight, kde čeká na podporu komunity. Tam se dozvíme, zda tento projekt bude mít budoucnost. Když už nic jiného, alespoň ten nápad je extra bláznivý.

7.) Surgeon Simulator 2013: Není nic na tom vcítit se do chirurga, a po pravdě zdá se, že se jedná o super simulátor. Ovšem to jakým způsobem je hra prezentována z ní dělá další šílenost. Holýma rukama transplantovat srdce? Proč ne. Nějaká sterilita, poctivost nebo profesionalita? K čemu? Alespoň se zbavíte několika hodinového stání na sále, kdy jste nuceni být navlečení do plínek, protože nikdy nevíte, co na vás přijde.

6.) Mountain: Hrát za kámen není tak bláznivé, když víte, že můžete hrát i za celou horu. Simulátor, který měl vyjít v průběhu června působí už od začátku dost absurdně. Můžete tak dělat věci, které hora běžně dělá. Tedy stojí na místě a vlivem prostředí, posunů půdy a náporu turistů ztrácí setinky milimetrů na své výšce. Co jiného by hora dělala? Lze předpokládat, že vyjde ještě datadisk s názvem kopec a kopeček.

5.) Warehouse & Logistics simulátor: Určitě bylo přání každého chlapce být skladníkem. Některým se to během své klikaté cesty životem podařilo a těm co ne, tak pro ně je tu tento simulátor. Vozit na paletách různé druhy zboží a pak je následně skládat do polic v různé výšce. Zá-ba-va!

4.) Viscera Cleanup Detail: Simulátor uklízení není zase taková nuda, jak to zní. Měli jste někdy možnost uklízet hektolitry krve a rozřezané části těl? Lze předpokládat, že ne. Nudné téma je tak vyobrazeno opravdu mocně, ale přesto ten nápad je dosti bláznivý. Ale jak to chodí v dnešní společnosti - někdo to udělat musí. Takže hadr a koště do ruky a hurá do práce!

3.) Bear Simulator: Další bláznivinou bude život medvěda. Ten má vyjít v listopadu tohoto roku, ale ten skvělý nápad je dost působivý. Každý chtěl být medvědem a ovládat svůj les. Rozcupovat vše co se dá, lézt na stromy a okrádat včely o med nebo strašit nic netušící turisty. A co teprve založit si medvíďata a najít si sympatickou medvědici. No ne?

2.) Goat Simulator: (recenze) Nejbláznivější pitominka mezi simulátory. Je těžké najít konkurenta této hry. I přesto, že simulátor kozy obsahuje desítky bugů a ve směs působí nedokonale, je to jeden z nejoriginálnějších simulátorů všech dob. Hra splnila vše a byla prezentovaná přesně tak jak vývojáři chtěli. Navíc šílená koza, která zničí vše ve svém okolí, se stala velice vyhledávanou záležitostí. Pokud vás tato hra nepobaví, tak už opravdu asi žádná.

1.) Cow Simulator: Simulátor krávy působí oproti simulátoru kozy spíše směšně. Nelze očekávat, že by jí nějak překonala, ale nechme se překvapit. Hra byla oznámena téměř nedávno a vypustila jenom trailer. Ale zase uznejme, kdy máme možnost hrát za šílené krávy s BSE. Ještě tam chybí trochu té slintavky a kulhavky a možná to bude mít i větší úspěch. Jestli tohle nepůsobí absurdně, tak možná bude fakt, že ve hře bude fotbalový simulátor a společně s dalšími přáteli si budete moci začutat s merunou. Samozřejmě za tur domácí. No, jen vy budete moci určit zda vyhrají strakaté krávy nebo ty fialové.   

Začínám se bát, co vyjde v blízké budoucnosti. Snad vývojáři vynechají některá témata, která se do her opravdu nehodí. Předpokládám, že řidič fekálního vozu nebo simulátor nevěstek nebude to pravé ořechové pro herní průmysl. Jaký simulátor je podle vás ten nejšílenější?

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry