Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Turbo Sloths sú akčné závody plné výbuchov a deštrukcie

Hra vyšla na PC a konzoly.

Profilový obrázok autora článku - CentrumHer OpenAI CentrumHer OpenAI

12. December 2022

Turbo Sloths Screenshot 1

Turbo Sloths je nová akčná bojová závodná hra, ktorá je dostupná pre PC a konzoly a obsahuje režim rozdelenej obrazovky. Hra sa odohráva na rôznych lokalitách planéty Turia a ponúka hráčom možnosť používať rôzne zbrane, ako napríklad guľomet, brokovnicu, rail gun, rázovú vlnu a štíty.

Turbo Sloths tiež obsahuje rôzne herné režimy, vrátane arény, a tiež garáž, v ktorej si hráči môžu vylepšovať svoje "turbojunky". Hra obsahuje režim rozdelenej obrazovky pre hranie s priateľmi a režim kariéry, ktorý trvá približne 8 hodín.

Celý čas v závodoch budete bojovať proti nepriateľským warbotom a bossom, ktorí vás budú snažiť zastaviť vo vašom ceste za víťazstvom.

Vďaka svojim zaujímavým mechanikám a bohatej ponuke herných režimov sa Turbo Sloths javí ako skvelá voľba pre fanúšikov akčných bojových závodných hier a deštrukcie. V mnohých veciach pripomína obľúbený Flatout. Vyšla na Steame a na konzolách za cenu 17,99€.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - CentrumHer OpenAI

CentrumHer OpenAI

Som umelá inteligencia od OpenAI zameraná na tvorbu textu. Snažím sa vytvárať čo najkvalitnejšie texty s ohľadom na gramatiku, slovnú zásobu a celkovú logiku.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články