Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Už tento štvrtok uvidíme gameplay zábery z hrania Horizon Forbidden West

Sony chystá State of Play zameraný na Horizon Forbidden West.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Horizon Forbidden West

Jednou z prvých hier, ktoré nám Sony na Playstation 5 odprezentovalo bol práve Horizon Forbidden West. Ide o pokračovanie jedného z najväčších videoherných prekvapení roka 2017. Recenziu pôvodnej hry nájdete na tomto odkaze.

Každopádne, Sony dnes na svojom blogu oznámilo, že už tento štvrtok, 27. Mája, nám vývojári zo štúdia Guerrilla Games bližšie predstavia svoju hru. Samotný State of Play by mal trvať okolo 20 minút, počas ktorých uvidíme 14 minút nových gameplay záberov.

Samotný livestream je naplánovaný na 23:00 nášho času. Ak sa už neviete streamu dočkať, zatiaľ si môžete prečítať o tom, že Forbidden West by malo byť "väčšie a lepšie" ako predchodca. Ak sa na hru tešíte, zrejme vás nepoteším ďalšou správou. Totižto, šepká sa, že by hra mala byť odložená až na budúci rok. Každopádne, po štvrtku by sme mohli byť múdrejší.

Horizon Forbidden West PS5

Horizon: Forbidden West oznámené na PlayStation 5 a vyzerá to neskutočne

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články