Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Xbox series x

Xbox Series X - poznáme oficiálnu cenu a dátum vydania

Microsoft predstavil cenu svojej next-gen konzoly ako prvý.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

Po viacerých leakoch vzhľadu, ceny a dátumu vydania včera Microsoft pochopil, že nemá na čo čakať a oficiálne ohlásil Xbox Series S. Zmenšenú a slabšiu verziu ich next-gen konzoly. Jej primárnym cieľom je 1080p/60fps pri next-gen tituloch. A s agresívnou cenou, 299€ je zaujímavým kompromisom. Každopádne, všetko o Xbox Series S nájdete v našom rozsiahlom článku.

Dnes tu ale máme cenu a dátum vydania pre skutočnú next-gen konzolu, Xbox Series X. Tá ponúkne 12 TFLOPS výkonu a bude to najsilnejšia konzola na trhu. A jej cena? 499 dolárov, čiže u nás čakajte cenovku 499 eur. Dátum vydania konzoly je rovnaký ako pre Series S, aj Xbox Series X príde na trh 10. Novembra.

Ak chcete vedieť presnú špecifikáciu Xbox Series X, určite si prečítajte náš starší článok.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články