Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

50 Cent skutočne robí na Vice City, ale na TV seriáli, nie hre

Seriál Vice City by mal vyjsť na Paramount+.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
50 Cent GTA Vice City TV Show_020312

Pred pár dňami rapper 50 Cent rozvíril vody herného priemyslu, keď na sociálne siete zavesil snímky z hry GTA Vice City s tým, že pracuje na nejakom takom projekte. Všetci boli v tom, že to je hra GTA 6, ktorej dejiskom má byť tiež Vice City. Medzičasom 50 Cent tieto príspevky zmazal.

Dnes sme sa vďaka magazínu Deadline dozvedeli, že v skutočnosti nejde o novú hru GTA VI, alebo GTA Vice City od Rockstar Games. Curtis “50 Cent” Jackson a jeho vydavateľská spoločnosť G-Unit Film & Television totiž pracuje na TV seriáli Vice City.

TV seriál Vice City má s hrami GTA spoločné nápady

Vice City bude sledovať príbeh troch priateľov, ktorí sa vrátili z vojny späť do Miami. Kamaráti sa spriatelia s Kolumbijčanom, ktorý im pomôže dostať sa z finančných problémov vďaka príležitosti v lúpeži. Príbeh je sčasti inšpirovaný hrou GTA Vice City avšak nie je so sériou inak spojený.

Názov je tak čisto špekulatívny, keďže Rockstar si ochrannú známku registroval pre hocičo iné, len nie TV seriál. Pravdepodobne "Vice City" ani nie je registrovaná ochranná známka spoločnosti.

Príbeh pre seriál napíšu scenáristi a producenti Darnell Metayer a Josh Peters (Transformers: Rise of the Beasts), pričom Chad Stahelski (séria John Wick) bude výkonným producentom a režisérom. Produkciu seriálu zastrešuje Paramount+ a teda by mal vyjsť na tejto platforme.

GTA 6 Screenshot 5

Rumor: Rockstar orezáva GTA 6, aby stihli vydanie v roku 2024

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry