Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Assassin’s Creed Mirage ukázal prvý gameplay, vyjde v Októbri

Tento dátum sa potvrdil.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Assassins Creed Mirage Gameplay Trailer

Ubisoft si nenechal predstavenie Assassin’s Creed Mirage na svoju vlastnú konferenciu Ubisoft Forward, ale doručil prvý gameplay z hry už teraz, na PlayStation Showcase. 

Firma zároveň s prvým gameplay trailerom potvrdila aj dátum vydania. Assassin’s Creed Mirage vyjde 12.10.2023 na PC, Xbox aj PlayStation. Mnohých určite poteší, že hra vyjde nie len na nové, ale aj na staré konzoly Xbox One a PS4.

Titulný obrázok Youtube videa

Ubisoft vydal aj krátky trailer pre Assassin's Creed Mirage: Deluxe Edition. Tá bude okrem základnej hry obsahovať aj itemy inšpirované značkou Prince of Persia, či digitálny soundtrack. Hra je dostupná k predobjednávke od dnes. 

Titulný obrázok Youtube videa

V hre Assassin's Creed Mirage si Basim, prefíkaný pouličný zlodej s nočnými morami, ktorý hľadá odpovede a spravodlivosť. Po smrteľnom akte odplaty Basim utečie z Bagdadu a pridá sa k starobylej organizácii - The Hidden Ones. Keď sa naučí ich tajomné rituály a mocné princípy, zdokonalí svoje jedinečné schopnosti, objaví svoju pravú podstatu a pochopí nové vyznanie (Creed) - také, ktoré zmení jeho osud spôsobom, aký si nikdy nevedel predstaviť.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry