Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Black Myth: Wukong odložený na rok 2024

Prvý odklad tohto roka.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

16. Január 2023

Black-Myth-Wu-Kong-Gameplay-Video

Tak a je to tu. Prvá hra z roku 2023 je odložená na rok 2024. Prvenstvo tento krát získava čínske akčné RPG s názvom Black Myth: Wukong, ktoré nám bolo prvý krát predstavené ešte v roku 2020.

Čínske štúdio Game Science to oznámilo v krátkom traileri, ktorým oslavuje príchod nového Čínskeho roka v znamení Zajaca. Hráči si tak na novú akčnú hru na Unreal Engine 5 budú musieť počkať až do roku 2024. Tento dátum tiež nie je pevný a môže sa posunúť.

Hlavným hrdinom hry Black Myth: Wukong je opičiak Sun Wukong a hra sa odohráva v tradičnom čínskom fantasy svete, plnom mýtov a legiend. Gameplay je inšpirovaný souls hrami.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články