Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Budúcnosť značky FIFA po rozchode s EA? Blockchainové a NFT hry

Organizácia FIFA oficiálne oznámila budúcnosť FIFA hier.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

14. November 2022

FIFA games 2023

FIFA predstavila portfólio nových hier zameraných na budúcnosť a Web 3.0, ktoré majú zabaviť a zaujať širšiu skupinu fanúšikov pred majstrovstvami sveta vo futbale v Katare 2022.

Ide o prvé oznámenie organizácie FIFA v oblasti videohier po jej májovom odlúčení od EA. FIFA chystá vydanie nových arkádových futbalových hier už v tomto štvrťroku 2022. Web 3.0 bude zohrávať významnú úlohu v dlhodobej hernej stratégii spoločnosti FIFA.

Ide o štyri "blockchainové" hry s názvom AI League, Uplandme, Matchday a Phygtl. Do existujúcich hier pribudne oficiálne licencovaný obsah FIFA. Ide väčšinou o nejaké metaversové blbosti a arkádovky.

Spoločnosť EA už nemôže svoje futbalové hry nazývať FIFA, pretože odmietla zaplatiť za licenciu 1 miliardu dolárov na najbližšie štyri roky. EA preto svoju novú futbalovú hru pre rok 2023 nazve EA Sports FC.

EA Sports FC Wallpaper

FIFA sa od roku 2023 mení na EA SPORTS FC

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený