Cyberpunk 2077 Cheaty

Cyberpunk 2077 Cheaty: Peniaze, Zbrane, Crafting, Cyberware

16 decembra, 2020 Lukáš Kanik

Moderi hráčom sprístupnili konzolu na zadávanie cheatov v Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077 je open world hra a tak by bol hriech, keby tam neboli cheaty, ako napríklad v GTA. Vďaka cheatom si môžu hráči vyskúšať rôzne bizarnosti a extrémne situácie, alebo si proste kúpiť všetky vozidlá a itemy v hre. Zároveň cheaty nijako neovplyvňujú hru ostatným hráčom, Cyberpunk 2077 zatiaľ nemá multiplayer.

Moderom sa podarilo odomknúť vývojársku konzolu, v ktorej sa aktivujú cheaty jednoduchým textovým príkazom. Mód na odomknutie konzoly si môžete stiahnuť na Nexuse. Upozorňujeme, že vývojári zakazujú akúkoľvek manipuláciu s hrou a tak si radšej svoje uloženie zálohujte. Všetko robíte na vlastné riziko.

Ako aktivovať cheaty v Cyberpunk 2077?

Mód funguje len v prípade, že hra beží v okne, alebo v okne bez okrajov. Vývojársku konzolu po inštalácii módu aktivujete tlačidlom ; ktoré je pod ESC. Následne stačí do riadku napísať jeden z týchto cheatov a stlačiť Enter:

  • player.inventory.addItem(Items.money,1000)
    Pridá 1000 eurodolárov, toto číslo si môžete zmeniť podľa potreby
  • player.inventory.addItem(nazov itemu)
    do zátvorky môžete zadať akúkoľvek zbraň, materiál, cyberware alebo jedlo v hre. Celý zoznam itemov nájdete tu

Cheaty na nesmrteľnosť, na lietanie, na neviditeľnosť a podobné srandy zatiaľ nepoznáme. Každopádne, Cyberpunk 2077 rozhodne bude plný módov rovnako, ako tomu bolo u Zaklínača 3.

Face2Face: Takto si CD Projekt RED poškodil svoju reputáciu

Sledujte ma: