Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty spoznal svoje HW nároky

CD Projekt RED zároveň zvyšuje minimálne HW nároky aj pri základnej Cyberpunk 2077 hre.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Cyberpunk 2077 Phantom Liberty screenshot 4

CD Projekt RED nám včera večer novým trailerom bližšie predstavil chystanú expanziu Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Tá príde nie len s novým príbeh či novou oblasťou mesta, ale aj s novými HW nárokami na vaše PC.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty logo

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty expanzia spoznala dátum vydania

A ako zmenu vysvetľuje CD Projekt RED? "Zmeny minimálnych požiadaviek sú odrazom nášho nového štandardu požiadaviek, ktoré podľa nás lepšie reprezentujú minimálnu konfiguráciu počítača potrebnú na spustenie hry v rozlíšení 1080p pri zachovaní priemernej hodnoty 30 FPS pri nízkom nastavení. Dôvodom týchto zmien je skutočnosť, že aktualizácia požiadaviek je dôležitou súčasťou procesu zlepšovania hry a vylepšovania a pridávania nových funkcií, " píšu vývojári na oficiálnej stránke hry.

Zrejme najväčšou zmenou je fakt, že vývojári prestávajú podporovať HDD. Na hranie hry ponovom budete potrebovať mať Cyberpunk 2077 nainštalovaný na SSD diskoch. Zároveň však neplatí, že po novom update, ktorý príde s expanziou, vám hra na zostavách, ktoré z požiadaviek vypadli, nepôjde. Vývojári ich len prestali aktívne podporovať a testovať na nich hru. Ak vám hra išla doteraz, dá sa predpokladať, že vám pôjde aj naďalej.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry