Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Deliver Us Mars si užijete podstatne dlhšie ako predchodcu

Podľa slov autorov, Deliver Us Mars je podstatne dlhší ako Deliver Us the Moon.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Deliver Us Mars

Deliver Us the Moon je pomerne kvalitná indie záležitosť, pri ktorej si recenzenti aj hráči v roku 2018 pochvalovali zaujímavé puzzle, príbeh a jeho atmosféru.

A ak hre bolo niečo vytknuté, bola to práve dĺžka príbehu. Tá bola pomerne krátka. Avšak, to by sa s príchodom pokračovania malo zmeniť.

Jeden z režisérov, Raynor Arkenbout, sa v rozhovore pre portál GamingBolt vyjadril, že pokračovanie v podobe Deliver Us Mars ponúkne podstatne dlhší príbeh.

"Dĺžku teraz neprezradíme, pretože si myslíme, že sa bude u jednotlivých hráčov líšiť," povedal režisér. "Pri Deliver Us the Moon sme dostali veľa pripomienok od hráčov, v ktorých nás žiadali, aby sme nabudúce urobili dlhšiu hru. A my sme to chceli urobiť tiež. [Deliver Us Mars] Je podstatne dlhšia!"

O tom, ako dlhá hra to nakoniec bude, sa budete môcť už onedlho presvedčiť na vlastnej koži. Deliver Us Mars vychádza na PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series S|X už o dva mesiace, konkrétne 2. Februára 2023.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry