Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Diablo IV predstavuje prvú sezónu, Season of the Malignant

Musíte si však vytvoriť novú postavu.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Diablo IV Season of the Malignant

Blizzard po mesiaci od vydania Diablo IV predstavuje prvú sezónu. Jej názov je Season of the Malignant a prinesie príbehovú linku s novými postavami, ktoré budú riešiť kliatbu Malignant. Aby ste sa do sezóny mohli zapojiť, je nutné si vytvoriť novú sezónnu postavu rovnako, ako tomu bolo v Diablo 3.

Noví Malignant nepriatelia sú vlastne silnejšími elitami. Ich zabíjanie vám umožní začať súboj, ktorý ich priláka ešte viac. Potom získate špeciálny drahokam. Sezóna prinesie 32 týchto špeciálnych drahokamov, ktoré zapadajú do troch špecifických farebných slotov v šperkoch. Drahokamy pridávajú nové "legendárne" schopnosti, trochu podobné legendárnym drahokamom z D3.

Blizzard uvádza aj možnosť farmenia drahokamov v novej zóne s názvom Malignant Tunnel. Tam bude vyššia šanca na spawn Malignant elít. Do hry pribudnú aj noví bossovia či legendárne aspekty v eternal aj sezónnych svetoch.

Bezplatný battle pass prinesie nové základné kozmetické itemy ale aj Smouldering Ashes, ktoré sa dajú použiť v novom systéme progresu na zrýchlenie príjmu XP, alebo na predĺženie efektu elixírov a ďalšie veci. V platenom battle passe budú len kozmetické itemy. Battle pass bude možné plniť len v sezónnom svete.

Prvá sezóna Diablo IV bude spustená 20.7.2023 a prvé zmeny v hrateľnosti budú nasadené cez patch už 18.7.2023. Hru si môžete kúpiť v eshope XGames.sk.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry