Posledná epizóda

CH Podcast #47 - HiFi Rush, Dead Space Remake, Seriál The Last of Us a Tragédia menom Skull and Bones

02. Február 2023

V našej najnovšej epizóde CentrumHer Podcastu sme začali krátkou rozpravou o The Day Before. Posledné kroky vývojárov totižto robia z nášho staršieho Face2Face článku ba priam až prorocký kúsok.

Vynechať sme nemohli ani hit nedávnych dní - HiFi Rush, ktorý Bethesda vydala v podstate z minúty na minútu. Lukáš sa podelil o svoje dojmy z tejto hry. No v posledných dňoch hral aj Dead Space Remake a tak porozprával čo-to aj o ňom.

Samozrejme, obísť sme nemohli ani seriál The Last of Us, ktorý aktuálne láme rekordy a dočkal sa aj potvrdenia druhej série. A nakoniec sme sa zasmiali na tragikomédií, ktorú v posledných mesiacoch predvádza Ubisoft, najme v súvislosti s hrou Skull and Bones.

Dĺžka príbehu Horizon Forbidden West? Rovnaká ako v pôvodnej hre

Zopár nových detailov ohľadom príbehu Horizon Forbidden West.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

26. Január 2022

Horizon Forbidden West screenshot 5

Dátum vydania prvej veľkej tohtoročnej Playstation exkluzivity sa nezadržateľne blíži. Už 18. Februára vychádza Horizon Forbidden West nie len na Playstation 5, ale aj na Playstation 4.

S blížiacim sa dátumom vydania nám vývojári čoraz ochotnejšie prezrádzajú detaily o samotnej hre. Podľa Mathijsa de Jonge-a, ktorý na hra pracuje ako action RPG director, nám prejdenie príbehu zaberie rovnaký čas ako v prípade pôvodnej hry. Podľa stránky HowLongToBeat zabralo prejdenie príbehu v Horizon Zero Dawn hráčom v priemere 23 hodín. Mne osobne sa to podarilo za približne 25 hodín.

Z pohľadu celkovej dĺžky hry (príbeh, vedľajšie misie a ďalšie bočné aktivity) by vám však Horizon Forbidden West mal zabrať dlhší čas. O koľko viac času nateraz nie je známe.

Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West ukázaný v 14-minútovej gameplay ukážke z PS5

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články