Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Do Fortnite Chapter 4 prichádza Geralt, Doom Slayer, Mr Beast, Hulk

Pozri si cinematic trailer pre Fortnite Chapter 4 Season 1.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Fortnite Chapter 4 Geralt of Rivia

Štvrtá kapitola battle royale hry Fortnite prináša hneď niekoľko veľkých noviniek, ktoré potešia nie len stálych hráčov, ale aj tých nových. Štúdio Epic Games si aj k spusteniu Chapter 4 pripravilo cinematic trailer, ktorý si môžete pozrieť nižšie. 

Uvidíte v ňom niekoľko známych postáv, ktoré prichádzajú do sveta Fortnite. Napríklad Doom Slayer, Geralt z Rivie, Selene, Dusty, Nezumi, Helsie a počas sezóny príde aj Hulk a Mr. Beast. 

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Fortnite Chapter 4 Trailer

Fortnite Chapter 4 Trailer

Chapter 4 prináša novú mapu, kopec nových zbraní, motorku, na ktorej môžete robiť rôzne triky, snehovú guľu, v ktorej môžete zvalcovať nepriateľov a kopec nových schopností. Je to skutočne sezóna nabitá novinkami a kompletný prehľad nájdete na oficiálnej stránke

Veľkou novinkou je aj prechod hry na Unreal Engine 5.1, najnovšiu verziu enginu. Znamená to, že Fortnite konečne využije funkcie enginu ako Nanite, Lumen, Virtual Shadow Maps a Temporal Super Resolution nie len na PC, ale aj Xboxe, PlayStatione a v cloud verzii. 

Hráči si všimnú veľmi výrazný skok v grafike, v kvalite modelov v hre, v nasvietení, tieňoch a celkovo v kvalite zobrazenia hry. Fortnite vyzerá skutočne nádherne, veď posúďte sami. Celý zoznam noviniek vďaka Unreal Engine 5 nájdete tu. 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry