Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Dreamhouse: The Game je jednou z prvých hier na Unreal Engine 5

Budete si v nej budovať vlastný dom.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

24. November 2020

Dreamhouse The Game Screenshot 1

Väčšina z nás trávila v Sims najviac času budovaním domčekov a vylepšovaním interiéru, s použitím "motherlode." Nemecké štúdio DeSand Game Studios však chystá skutočný simulátor budovania domu, so všetkým, čo k tomu patrí. Na Unreal Engine 5.

Tešiť sa tak môžeme na fotorealistický render interiérov, ako aj na fyzikálnu deštrukciu, či pokročilú AI. Z prvých obrázkov je vidieť, že grafika bude skutočne jedným z veľkých lákadiel na túto hru. Unreal Engine 5 totiž prináša nové možnosti pre vývojárov pri zachovaní optimalizácie.

V Dreamhouse: The Game budeme plánovať, ale aj budovať dom od základov. Umiestniť tak bude treba potrubia, odpady dokonca aj elektrické vedenia. Za herné úlohy budeme získavať peniaze a tie potom investovať do stavby domu.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Dreamhouse: The Game | Announcement Trailer

Dreamhouse: The Game | Announcement Trailer

Nebude chýbať ani foto mód, podpora VR a možnosť importovať reálne objekty. Domy budeme môcť stavať v kooperácii a navštevovať ich budeme môcť v online multiplayeri.

Prvý trailer je vonku spolu z oznámením, hru nájdete na Steame. Bližší dátum vydania vývojári neoznámili.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený