Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Dreamhouse: The Game je jednou z prvých hier na Unreal Engine 5

Budete si v nej budovať vlastný dom.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

24. November 2020

Dreamhouse The Game Screenshot 1

Väčšina z nás trávila v Sims najviac času budovaním domčekov a vylepšovaním interiéru, s použitím "motherlode." Nemecké štúdio DeSand Game Studios však chystá skutočný simulátor budovania domu, so všetkým, čo k tomu patrí. Na Unreal Engine 5.

Tešiť sa tak môžeme na fotorealistický render interiérov, ako aj na fyzikálnu deštrukciu, či pokročilú AI. Z prvých obrázkov je vidieť, že grafika bude skutočne jedným z veľkých lákadiel na túto hru. Unreal Engine 5 totiž prináša nové možnosti pre vývojárov pri zachovaní optimalizácie.

V Dreamhouse: The Game budeme plánovať, ale aj budovať dom od základov. Umiestniť tak bude treba potrubia, odpady dokonca aj elektrické vedenia. Za herné úlohy budeme získavať peniaze a tie potom investovať do stavby domu.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Dreamhouse: The Game | Announcement Trailer

Dreamhouse: The Game | Announcement Trailer

Nebude chýbať ani foto mód, podpora VR a možnosť importovať reálne objekty. Domy budeme môcť stavať v kooperácii a navštevovať ich budeme môcť v online multiplayeri.

Prvý trailer je vonku spolu z oznámením, hru nájdete na Steame. Bližší dátum vydania vývojári neoznámili.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený