Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

EA pracuje na troch nových Star Wars tituloch

EA poverilo štúdio Respawn Entertainment prácami na rovno troch Star Wars tituloch.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Star-Wars-Respawn-EA

Štúdio Respawn Entertainment má v rámci EA štúdií svojské postavenie. Zatiaľ čo v podstate všetky štúdia musia robiť svoje hry na internom Frostbite engine, Respawn svoje hry robí na Source, respektíve Unreal Engine. A taktiež im EA dovolilo vytvoriť singleplayer ´hru úplne bez mikrotransakcií. Reč je o úspešnom Star Wars Jedi: Fallen Order.

Respawn Entertainment vyvíja tri Star Wars hry

Dnes EA spoločne s Lucasfilm Games ohlásilo, že štúdio Respawn Entertainment pracuje rovno na troch nových tituloch zo sveta Star Wars. Prvým titulom je pokračovanie Star Wars Jedi série, o ktorom sa už nejakú dobu špekulovalo. Leaky naznačujú, že hra vyjde ešte koncom tohto roka.

Druhou hrou je čisto nová FPS strielačka. Tá vzniká pod taktovkou Petera Hirschmanna, ktorý predtým pôsobil ako výkonný producent na pôvodnej Star Wars Battlefront hre.

Tretím ohláseným titulom je Star Wars stratégia, ktorú Respawn vyvíja v spolupráci so štúdiom Bit Reactor.Bit Reactor je novo-založené štúdio, ktorému velí skúsený Greg Foerscth (art director na hrách XCOM 2 a XCOM: Enemy Unknown).

Na celú túto novú fázu spolupráce medzi EA a Lucasfilm Games bude dohliadať samotný Vince Zampella, ktorý je aj zakladateľom a generálnym riaditeľom Respawn Entertainment. Ten v posledných rokoch dokázal, že pod jeho rukami vznikajú veľmi kvalitné hry.

Star Wars Eclipse

Quantic Dream ohlásilo novú hru, Star Wars Eclipse

Star Wars Jedi Fallen Order

Rumor: Star Wars Jedi: Fallen Order 2 príde koncom tohto roka

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry