Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Empire of the Ants sa pripomína novým trailerom

Realistický simulátor mraveniska.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Empire of the Ants wallpaper

Empire of the Ants je ďalšou hrou, ktorá vzniká na Unreal Engine 5 a využije jeho schopnosti vykresliť fotorealistický svet. V tomto prípade pôjde o svet hmyzu, v tejto hre sa totiž zhostíte roly jedného mravca. 

Hru si pod krídla zobral vydavateľ Microids a spolu s vývojármi z Tower Five vydali nový, tento krát už gameplay trailer. V ňom uvidíte, ako sa s mravcom môžete pohybovať po rôznych miestach, loziť na rastliny a sledovať okolie. Vývojári však sľubujú, že hráči budú mať možnosť konať veľké rozhodnutia a ovplyvňovať tak smerovanie celej kolónie. 

Viac o hre sa dozviete pod trailerom. Dátum bol zatiaľ stanovený na rok 2024 a vyjsť by mala na PC aj konzoly. Spustená bola Steam stránka hry, ale nájdete ju aj na Epic Games Store, či PS Store. Sledovať ju potom môžete na našej karte, kde budeme aktualizovať dátum vydania. 

Titulný obrázok Youtube videa

O hre Empire of the Ants

  1. Zúčastnite sa epického dobrodružstva - Vžite sa do úlohy odvážneho mravca s pohľadom tretej osoby a objavte jedinečné schopnosti, ktoré vám pomôžu v boji a pri prieskume.
  2. 3D strategická hra v reálnom čase s progresívnou obtiažnosťou - Hra sľubuje intuitívny zážitok pre nováčikov, pričom prítomnosť tutoriálov na osvojenie si základov RTS im pomôže zvyknúť si na hru. Zároveň hra ponúkne škálovateľnú obtiažnosť a prispôsobivý zážitok pre veteránov, ktorí objavia nové herné mechanizmy, ako aj pokročilé stratégie a bojové zručnosti.
  3. Preskúmajte rozsiahle prostredie a zoznámte sa s miestnou divokou prírodou - Hra bude obsahovať fotorealistický les, ktorý budete môcť preskúmať. Stretávajte sa s ostatnými mravcami a obyvateľmi lesa a komunikujte s nimi na svojich cestách.
  4. Pohlcujúci a fotorealistický - Unreal Engine 5 umožňuje posunúť hranice fotorealistického spracovania rastlín a divokej prírody.
  5. Príbeh založený na rytme ročných období - Hra obsahuje príbeh, ktorý sa riadi rytmom ročných období, s vplyvom na atribúty divokých zvierat, ako je rýchlosť, odolnosť, bonusy a ďalšie.
  6. Rozmanitosť kontrastov a prispôsobenie - Mapy v hre sa budú meniť aj v závislosti od dennej doby (deň, noc, svitanie a súmrak).

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry