Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Football Manager 2023 ode dneška v prodeji

Sledujte launch trailer

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia
Football-Manager-2023-Wallpaper

Football Manager 2023 je právě k dispozici pro PC a Mac skrze platformy Steam, Epic a Microsoft Store, fyzickou edici je možné zakoupit ve slevě u vybraných prodejců na Slovensku a v Čechách. Hra je k dispozici také na platformách Xbox a Nintendo Switch.

Titulný obrázok Youtube videa

FM23 fanouškům přiblíží všechny prvky této krásné hry, od fanoušků na tribunách přes lovce talentů, hráče, manažery soupeřů až po nově licencované soutěže, jako je Liga mistrů UEFA, Evropská liga UEFA a Evropská konferenční liga UEFA a mnoho dalšího.

Fanoušci, kteří si zakoupí fyzickou kopii FM23, si všimnou, že letošní edice neobsahuje disk. V každém balení namísto něj najdou unikátní kód, který jim umožní hru aktivovat na Steamu, na Epic Games nebo v obchodě Microsoft Store.

Football-Manager-2023-Wallpaper

Football Manager 2023 na PS5 nevyjde, neprešla certifikáciou

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry