Forza Horizon 5 Čeština CZ Titulky

Forza Horizon 5 čeština potvrdená + ďalšie info

17 júna, 2021 Lukáš Kanik

Jedna z top hier na Xbox a PC dostane CZ titulky.

Asi najkrajšia hra press konferencie Xboxu z E3 2021, Forza Horizon 5, vyjde u nás s českými titulkami. Tak ako v prípade Forza Horizon 4, tak aj vo Forza Horizon 5 bude čeština hneď pri vydaní a to aj na PC aj na Xbox Series X a S.

Microsoft zoznam podporovaných jazykov zverejnil na svojich stránkach, kde sme sa tiež dozvedeli zoznam jazykov s dabingom. Plný preklad bude Anglický, Francúzsky, Nemecký, Španielsky a Portugalský. Titulky dostane celkovo 15 jazykov, okrem iného aj Poľský a Maďarský.

Čeština Forza Horizon 5 hneď pri vydaní na PC a Xbox

CZ titulky vo Forza Horizon 5 sú ďalším pozitívnym krokom Microsoftu na našom trhu. Za vývojom hry stojí štúdio Playground, ktoré okrem Forzy pracuje aj na Fable. Je dosť možné, že sa češtiny dočkáme práve aj v tejto RPG hre.

Forza Horizon 5 Čeština

Či budú mať české titulky aj iné Xbox exkluzivity, zatiaľ nie je známe. Microsoft však na blogu odpovedal aj na ďalšie otázky, ktoré by nás mohli zaujímať.

Spolu s týmto parádnym prvým trailerom prišiel aj dátum vydania, hra vyjde 9.11.2021. Je však možnosť si ju zahrať o tri dni skôr a to 5.11.2021. Skorší prístup do hry dostanú majitelia Premium Edition a Xbox Game Pass členovia. Majitelia štandardnej a Digital Deluxe edície si môžu osobitne dokúpiť Premium Add-On, vďaka ktorému získajú prístup do hry skôr.

Forza Horizon 5 vyjde na Steame aj na Androide

Platformy, na ktoré Forza vyjde sú: Xbox Game Pass, Xbox Series X a S, Xbox One, Xbox One S, Xbox One X, Windows Store, Steam a Android (cez cloud). Je to Xbox Play Anywhere titul – stačí si hru kúpiť na PC a hrať ju môžete aj na Xboxe. Všetky spomínané platformy podporujú cross-play, takže si môžete Forzu zahrať s kamošmi na inej platforme.

Odporúčame: 11 neskutočne krásnych záberov z Forza Horizon 5

Cena hry je 9,99 eura na mesiac, ak idete cez Xbox Game Pass. Základná hra stojí 59,99€. Deluxe vás vyjde na 79,99 eura a Premium edícia stojí 99,99€. Ak chcete balíček prémium osobitne, vyjde vás na 49,99 eura.

Na Xbox Series X hra pobeží v 4K a 30fps, na Series X pobeží v 1080p a 30fps. V performance móde môžete mať 60fps na oboch konzolách. Hra obsahuje raytracing.

Forza Horizon 5 oznámená, vyjde v Novembri, odohráva sa v Mexiku

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.