PS Plus Premium

Hráči cez exploit nakupujú roky PlayStation Plus Premium za polovicu

4 apríla, 2022 Lukáš Kanik

Ako získať PS Plus Premium za cenu obyčajného PS Plus?

Sony minulý týždeň predstavilo zmeny v predplatnej službe PlayStation Plus. Tá sa spája so streamovacou službou PlayStation Now a predávať sa bude v troch cenových kategóriách.

Základný PS Plus Essential bude stáť ako doteraz, 60 eur ročne. V PS Plus Extra k tomu nájdeme knižnicu s viac ako 400 hrami, ten bude stáť 100 eur ročne. A najvyššia rada PS Plus Premium, ktorá spája knižnice PS Plus a PS Now, bude stáť 120 eur ročne.

Takto môžeš získať PS Plus Premium za polovicu na celé roky

Existuje však možnosť, ako si PS Plus Premium kúpiť za polovicu. Podľa všetkého totiž ak máte kúpenú službu PlayStation Now, tá sa v Júni tohto roku premení na PS Plus Premium. Cena služby PlayStation Now na rok je pritom práve tých 60 eur, teda polovicu PS Plus Premium. Je tu však problém, že Sony nedovoľuje si kúpiť viac ako jeden mesiac PS Now.

Hráči však prišli na link, cez ktorý je možné si kúpiť ročný PlayStation Now. Stačí ísť na link (tento platí pre UK účty) a kúpiť si ročné predplatné PS Now. Zaplatiť môžete kartou, alebo cez nabité peniaze na svoju PS peňaženku.

To PS Now sa vám potom zmení na predplatné PlayStation Plus Premium. Kúpiť si ich môžete koľko chcete, kľudne aj na desať rokov dopredu, ako spravili niektorí experti. Ušetrenú máte presne polovicu, čo je 60 eur ročne.

Ak máte CZ alebo SK účet, pravdepodobne vám link nepôjde. Služba PS Now totiž u nás nie je oficiálne podporovaná.

 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články