Genshin Impact Zadarmo na PC PS4 iOS Android

Kde stiahnuť Genshin Impact zadarmo na PC, PS4, iOS a Android?

12 októbra, 2020 Lukáš Kanik

Poradíme vám, kde si stiahnete Genshin Impact – novú obľúbenú free-to-play hru.

Genshin Impact je nová hra zdarma, ktorá valcuje herný priemysel. Ide o najväčší launch novej čínskej hry na svete. Hra zarobila 100 miliónov dolárov za prvé dva týždne na trhu, čím sa jej vrátili všetky náklady na vývoj a marketing.

Ako to, keď je úplne zdarma na všetky platformy? Po vzore ostatných čínskych hier obsahuje Gacha herné mechaniky – teda mikrotransakcie. Za platenú menu sa dostanete k ďalším herným postavám. Hra je však tak vyvážená, že ani po desiatkach hodín hrania nemusíte do nej vraziť ani euro. Postavy si môžete odomknúť aj zdarma.

Tipy na hranie Genshin Impact sme vám priniesli v tomto článku. Dozviete sa aj to, ako získať nové postavy a ako si ich vylepšovať.

Kde stiahnuť Genshin Impact zadarmo?

Hra sa nedá stiahnuť na Steame. PC verzia hry sa dá stiahnuť len na oficiálnej stránke hry, pričom inštalátor zaberá zhruba 97 MB. Následne sa po spustení hry stiahnu všetky súbory hry. Hra na disku vyžaduje až 30GB dát.

Na PS4 si môžete Genshin Impact zadarmo stiahnuť priamo v PS Store. Dostanete sa k nej v desktopovej verzii stránky ale aj cez konzolu. Stiahnuť si budete musieť okolo 9,3 GB dát. Hra rovnako vyžaduje až 30GB na PlayStation 4, pre budúce datadisky.

Vývojári hru vydali aj na mobilné zariadenia. Mobilnú verziu hry Genshin Impact si stiahnete na Android priamo cez Google Play, nie cez osobitný inštalátor. Pre iOS zariadenia si hru stiahnete rovnako, priamo v AppStore. V mobile vám zaberie 8GB miesta a vyžaduje minimálne 3GB RAM. Podporuje verzie systémov Android 7 a iOS 9.0.

Vyjde Genshin Impact aj na Xbox?

Vývojári potvrdili, že hra Genshin Impact na Xbox nevyjde a táto verzia sa ani nechystá. Zároveň však oznámili, že do existujúcej verzie hry budú update vydávať každý mesiac.

Prvý update, v Novembri, by mal do hry priniesť množstvo opráv. Decembrový update prinesie eventy a novú zasneženú zónu. Februárový update prinesie lampiónový festival.

Prečítajte si našu recenziu hry kliknutím na obrázok nižšie:

Genshin Impact Recenzia hry na PS4

Sledujte ma: