Posledná epizóda

CH Podcast #47 - HiFi Rush, Dead Space Remake, Seriál The Last of Us a Tragédia menom Skull and Bones

02. Február 2023

V našej najnovšej epizóde CentrumHer Podcastu sme začali krátkou rozpravou o The Day Before. Posledné kroky vývojárov totižto robia z nášho staršieho Face2Face článku ba priam až prorocký kúsok.

Vynechať sme nemohli ani hit nedávnych dní - HiFi Rush, ktorý Bethesda vydala v podstate z minúty na minútu. Lukáš sa podelil o svoje dojmy z tejto hry. No v posledných dňoch hral aj Dead Space Remake a tak porozprával čo-to aj o ňom.

Samozrejme, obísť sme nemohli ani seriál The Last of Us, ktorý aktuálne láme rekordy a dočkal sa aj potvrdenia druhej série. A nakoniec sme sa zasmiali na tragikomédií, ktorú v posledných mesiacoch predvádza Ubisoft, najme v súvislosti s hrou Skull and Bones.

Leak: The Last of Us Part I Remake vyjde na PlayStation 5 2.9.2022

Unikol aj trailer.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

09. Jún 2022

The Last of Us Part I

Na oficiálnych stránkach PlayStation Direct dnes unikla nová verzia hry The Last of Us Part I. Tá má byť znovu remasterovaná, tento krát na konzolu PlayStation 5. Prvá hra v príbehu Ellie a Joela vyjde vo vylepšenej verzii tento rok.

The Last of Us Part I na PS5 bude mať modernizovaný gameplay, vylepšené ovládanie, prvky accessibility aj vylepšené efekty po vzore The Last of Us Part II. Táto verzia bude obsahovať aj krátku epizódu The Last of Us: Left Behind.

Hra vyjde exkluzívne na PlayStation 5 už 2.9.2022. Vo vývoji je však aj PC verzia, ale tá by mala vyjsť až niekoľko mesiacov po PlayStation verzii.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom The Last of Us Part I - PS5 Announcement trailer

The Last of Us Part I - PS5 Announcement trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články