Posledná epizóda

CH Podcast #47 - HiFi Rush, Dead Space Remake, Seriál The Last of Us a Tragédia menom Skull and Bones

02. Február 2023

V našej najnovšej epizóde CentrumHer Podcastu sme začali krátkou rozpravou o The Day Before. Posledné kroky vývojárov totižto robia z nášho staršieho Face2Face článku ba priam až prorocký kúsok.

Vynechať sme nemohli ani hit nedávnych dní - HiFi Rush, ktorý Bethesda vydala v podstate z minúty na minútu. Lukáš sa podelil o svoje dojmy z tejto hry. No v posledných dňoch hral aj Dead Space Remake a tak porozprával čo-to aj o ňom.

Samozrejme, obísť sme nemohli ani seriál The Last of Us, ktorý aktuálne láme rekordy a dočkal sa aj potvrdenia druhej série. A nakoniec sme sa zasmiali na tragikomédií, ktorú v posledných mesiacoch predvádza Ubisoft, najme v súvislosti s hrou Skull and Bones.

Marvel's Spider-Man 2 oznámený, príde aj Venom!

Pozrite si nadupaný trailer na novinku od Insomniac Games.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

09. September 2021

Marvels Spider Man 2 Photo 3 scaled

Konečne sme sa dočkali oficiálneho oznámenia Marvel's Spider-Man 2, sequelu k oceňovanej a úspešnej hre Marvel's Spider-Man z roku 2018. Štúdio Insomniac Games hru predstavilo prvým trailerom a načrtlo aj dátum vydania.

Hra Marvel's Spider-Man 2 vyjde na PlayStation 5 v roku 2023. V traileri máme možnosť vidieť niekoľkých nepriateľov, ale tým hlavným bude pravdepodobne Venom. Toho môžete vidieť na konci traileru.

Zaujímavosťou je, že v traileri sa predvádzajú obaja Spider-Mani, ako Peter Parker tak aj Miles Morales. Bude kampaň s možnosťou kooperácie? To sa dozvieme, keď Sony poskytne viac detailov.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Marvel's Spider-Man 2 - PlayStation Showcase 2021: Reveal Trailer | PS5

Marvel's Spider-Man 2 - PlayStation Showcase 2021: Reveal Trailer | PS5

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články