Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Meta spustila predplatnú službu Meta Quest+

Dve hry každý mesiac.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Meta Quest Plus

Majitelia virtuálnych headsetov Meta Quest majú konečne možnosť sa dostať k hrám lacnejšie. Meta totiž spustila mesačné predplatné, podobné ako PS Plus či Xbox Gold.

Cena predplatného Meta Quest+ začína na 7,99 dolárov mesačne, alebo 59,99 dolárov ročne, čím ušetríte viac ako 35 dolárov. Za túto cenu získate prístup ku dvom VR hrám každý mesiac. Rovnako ako v PS Plus, si tieto hry budete môcť pridať do knižnice a hrať ich kedykoľvek počas toho, ako máte aktivované predplatné Meta Quest Plus.

Tento mesiac sú na výber VR hry Pixel Ripped 1995 a Pistol Whip. Ich spoločná cena je bežne 50 dolárov. Meta oznámila aj hry na budúci mesiac, dostupné budú hry Mothergunship: Forge a Walkabout Mini Golf.

Meta tiež spustila akciu na prvý mesiac, ktorá je platná do 31.7.2023. Ak si do tohto dátumu aktivujete Meta Quest+, prvý mesiac vás vyjde len na 1 dolár.

Knižnica hier je spoločná pre headsety Meta Quest 2, Quest Pro a samozrejme aj pre nový Quest 3, ktorý vyjde na jeseň 2023.

Meta Quest 3 VR Headset Cena

Meta oznámila nový headset Meta Quest 3, vieme cenu

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry