Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Microsoft nechá Call of Duty na platformách Sony

Šéf Xboxu Phil Spencer to oficiálne sľúbil hráčom.

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint Marián Balint

31. Október 2022

Sony PlayStation Logo

Budúcnosť CoD na Sony platformách je aktuálne častou témou medzi hráčmi. Podľa sľubu šéfa Xboxu sa však nemajú čoho obávať. Nové CoD: Modern Warfare II trhá rekordy v predajoch ako na Steame a Xboxe, tak aj na platforme Playstation. Práve aj to môže byť dôvodom prečo Xbox nechce ukončiť distribuovanie CoD hier na platformy Sony.

Microsoft opakovane povedal, že Call of Duty hry budú distribuované na Sony platformy naďalej a neplánujú ani nič v dohliadnutelnej budúcnosti meniť. Pre Xbox by tento krok narobil viac zla, ako dobra, a preto sa nepredpokladá, že by sa CoD mohlo prestať distribuovať na platformy Sony.

Call of Duty Modern Warfare 2 Characters

PC ani Xbox hráči si nemôžu v COD MWII vypnúť crossplay, PS5 hráči áno

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint

Marián Balint

Recenzent a redaktor, Fanúšik všetkých druhov hier, Playstation a PC hráč, Simracer

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články