Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Microsoft nechá Call of Duty na platformách Sony

Šéf Xboxu Phil Spencer to oficiálne sľúbil hráčom.

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint Marián Balint

31. Október 2022

Sony PlayStation Logo

Budúcnosť CoD na Sony platformách je aktuálne častou témou medzi hráčmi. Podľa sľubu šéfa Xboxu sa však nemajú čoho obávať. Nové CoD: Modern Warfare II trhá rekordy v predajoch ako na Steame a Xboxe, tak aj na platforme Playstation. Práve aj to môže byť dôvodom prečo Xbox nechce ukončiť distribuovanie CoD hier na platformy Sony.

Microsoft opakovane povedal, že Call of Duty hry budú distribuované na Sony platformy naďalej a neplánujú ani nič v dohliadnutelnej budúcnosti meniť. Pre Xbox by tento krok narobil viac zla, ako dobra, a preto sa nepredpokladá, že by sa CoD mohlo prestať distribuovať na platformy Sony.

Call of Duty Modern Warfare 2 Characters

PC ani Xbox hráči si nemôžu v COD MWII vypnúť crossplay, PS5 hráči áno

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint

Marián Balint

Recenzent a redaktor, Fanúšik všetkých druhov hier, Playstation a PC hráč, Simracer

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články