Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Moder dokončil kompletný remake The Simpsons: Hit & Run

Beží na Unreal Engine 5.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
The Simpsons Hit and Run Remake 2023

Zhruba pred rokom začal moder reubs pracovať na remaku známej hry The Simpsons: Hit & Run, ktorá vyšla pôvodne v roku 2003. Mnohí z nás ju hrali, bolo to také menšie GTAčko vo svete Simpsonovcov. 

Reubs remake začal robiť v Unreal Engine 5 tak, že najskôr imporoval celú pôvodnú mapu do enginu a následne vytvoril všetky pôvodné herné mechaniky v novom engine. Vo svojom remaku použil aj modely ďalších moderov, ktorí vytvorili modely áut, či postáv. Do hry zapracoval aj systém dialógov, ktoré verne kopírujú tie z pôvodnej hry. 

Remake The Simpsons: Hit & Run je však už dokončený a v novom videu môžete vidieť, ako taký fanúšikovský remake vyzerá a ako beží. Zapracoval aj niekoľko jedinečných funkcií, napríklad plynulý prechod z cutscény do hrateľnosti. 

Remake však pravdepodobne nikdy nebude vydaný pre verejnosť, vlastník 20th Television Animation (Disney) by ho totiž okamžite zakázal. Ale aspoň si môžete užiť ukážku toho, čo dokáže jeden šikovný človek vo svojom voľnom čase. A nostalgicky si zaspomínate na jednu zo skvelých old-schoolových hier. Navyše na jeho kanáli nájdete aj kopec videí o tom, ako remake vznikal. 

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry