Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Na Steam mieri simulátor zvieracieho útulku

Gameplay video vyzerá ako render.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Animal-Shelter-Simulator

Kvalitných simulátorov nie je nikdy dosť. Za mnohými z nich stoja poľskí vývojári, tento krát malé štúdio Games Incubator. To momentálne plánuje až štyri simulátory, napríklad simulátor módnej šou, simulátor diskotéky a simulátor rekonštrukcie kultúrnych pamiatok.

Nás ale zaujal simulátor útulku zvierat. Vývojári vydali video, pri ktorom máme ale drobné pochybnosti, či to je fakt gameplay video.

V hre Animal Shelter Simulator budete môcť zachraňovať psíkov a iné zvieratá, zanechané pred bránou útulku. Zvieratá budete môcť ošetrovať od rôznych zranení, umývať, cvičiť aj brať na prechádzky. Svoj útolok budete môcť rozširovať o nové stavby a väčší výbeh. V traileri sme dokonca videli aj to, ako si ľudia budú chodiť po svojich maznáčikov na adopcie.

Trailer si môžete pozrieť nižšie, dátum vydania nebol stanovený. Môžete si zatiaľ Animal Shelter Simulator pridať do wishlistu na Steame.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry