Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Next-Gen Need For Speed odložené na rok 2022

Vývojári z Criterionu budú pomáhať s Battlefield 6.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Need For Speed Next Gen

EA oznámilo odloženie ďalšej hry až na rok 2022. Tento rok na jeseň malo totiž vyjsť nové Need for Speed na next-gen konzoly PlayStation 5 a Xbox Series X. Nestane sa tak a nový diel závodnej série od Criterion Games vyjde až o rok neskôr. Až na jeseň roku 2022.

Čo bude robiť Criterion Games celý tento rok? Pomáhať DICE pri vývoji nového titulu Battlefield 6 (pracovný názov), ktorý má vyjsť na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X už na jeseň 2021. Laura Miele, šéfka štúdií EA potvrdila, že vývoj NFS nie je v problémoch a ani Criterionu nebola značka zobratá, proste potrebujú alokovať ľudí na projekt, ktorý je už v pokročilej fáze vývoja.

Nová generácia Need For Speed bude používať aktualizovaný Frostbite engine, ktorý využije raytracing a fotorealistické prvky.

Navyše, EA na tento rok bude mať minimálne jeden závodný titul a to od Codemasters - F1 2021. Posledná hra série Battlefield vyšla už v roku 2018.

Battlefield 6 má okrem singleplayer kampane a multiplayeru obsahovať aj nový battle royale mód, ktorý sa bude podobať na COD Warzone. Aj na tento režim EA potrebuje množstvo vývojárov. Battlefield 6 má byť odhalený už na jar.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry