Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Razer oznamuje Project Carol - prvý vankúš s priestorovým zvukom a haptickou odozvou

Toto isto potrebujem.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Razer Project Carol vankúš 1

Spoločnosť Razer predstavuje Project Carol, prvú opierku hlavy na svete s priestorovým zvukom a haptikou. Project Carol je najnovším koncepčným návrhom oddelenia výskumu a vývoja spoločnosti Razer. Zatiaľ teda nejde priamo do predaja.

Project Carol dokáže interpretovať až 7.1 priestorový zvuk v sade reproduktorov, ktoré sú vo vankúši zabudované. Na rozdiel od tradičných reproduktorov poskytuje priestorový zvuk Project Carol priamejší zvuk viac zozadu, čím vytvára obklopujúcu zvukovú kulisu.

Project Carol je poháňaný technológiou HyperSense od spoločnosti Razer. Tá v reálnom čase premieňa zvuky hry na haptickú spätnú väzbu, takže hráči môžu cítiť rôzne otrasy, explózie a iné podnety. Proste vám ten vankúšik bude jemne stimulovať hlavu.

Vankúš Project Carol je natívne podporovaný na PC a vďaka elastickým nastaviteľným popruhom je navrhnutý tak, aby pasoval na všetky herné stoličky. Po pripojení cez 2,4 GHz bezdrôtové pripojenie poskytuje Project Carol až 8 hodín výdrže. Potom ho treba nabiť. 

Či sa koncept dostane do predaja a za akú cenu, je zatiaľ otázne. 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry