Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Remnant 2 sa pripomína príbehovým trailerom

Hra vyjde v lete.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Remnant 2 story trailer

Štúdio Gunfire Games dnes počas prenosu Guerilla Collective odhalil nový príbehový trailer pre kooperatívnu RPG strieľačku Remnant 2. Hra bola v tomto traileri bez dátumu vydania takže platí, že príde v lete. Neskôr na konferencii Summer Game Fest bol oznámený na 25.7.2023. 

Nový trailer vás navnadí na príbeh ale aj gameplay, pretože je pretkaný zábermi z hrania aj pohľadmi na príbehové NPC postavy. Remnant 2 vyjde na PC na Steame aj Epic Games Store, na Xbox Series X/S a PlayStation 5. Pod videom nájdete aj oficiálny popis. 

Titulný obrázok Youtube videa

Remnant 2 je pokračovanie populárnej hry Remnant: From The Ashes, v ktorom sa preživší ľudia postavia novým smrtiacim tvorom a božským bossom v desivých svetoch. Hrajte sólo alebo v kooperácii s ďalšími dvoma priateľmi a preskúmajte hlbiny neznáma, aby ste zastavili zlo, ktoré chce zničiť samotnú realitu. Aby hráči uspeli, budú sa musieť spoľahnúť na svoje vlastné schopnosti a schopnosti svojho tímu, aby prekonali najťažšie výzvy a odvrátili zánik ľudstva.

Vracia sa kombinácia metodických a frenetických bojov na diaľku/blízko so zákernými nepriateľmi a rozsiahlymi bitkami s bossmi. Vyberte si špecifickú výbavu a zbrane, aby ste sa optimalizovali pre rôzne biómy a bitky, ktoré vás čakajú. Bossovia privedú hráčov na vysokých úrovniach k tomu, aby sa spojili a pokúsili sa prekonať výzvu a získať tak čo najväčšie odmeny.

Hráči môžu cestovať sami alebo s priateľmi v tíme cez nové podivné svety a ešte ďalej, prepadávať mýtické tvory a smrtiacich nepriateľov a zároveň zostať nažive. K dispozícii je viacero svetov na preskúmanie s rôznymi typmi tvorov, zbraní a predmetov. Využívajte a vylepšujte objavené predmety, aby ste sa mohli pustiť do náročnejších výziev.

Rozvetvené línie úloh, vylepšenia, crafting a odmeny z lootu preveria odhodlanie aj tých najtvrdších hráčov v dynamicky generovaných dungeonoch a oblastiach. Hranie bude náročné, rozmanité a odmeňujúce, pretože hráči uspejú proti neúprosnej presile. Rôzne príbehy sa prelínajú rôznymi svetmi, čo nabáda k prieskumu a viacnásobným návratom.

Rozšírený systém archetypov poskytuje hráčom jedinečné pasívne bonusy a ohromujúce schopnosti. Počas hrania možno odomknúť viacero Archetypov, zvyšovať ich úroveň a spoločne ich vybaviť pre rôzne herné štýly.

Remnant 2 trailer

Remnant 2 je oficiálny sequel k Remnant: From the Ashes

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry