Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Skull and Bones vychádza v Novembri, takto sa hra zmenila po rokoch

Ubisoft ju konečne dokončil.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Skull-and-Bones-Reboot

Po vývojárskom pekle, ktorým si hra Skull and Bones prešla, zdá sa konečne vyjde. Ubisoft totiž dnes oznámil dátum vydania Skull and Bones na 8.11.2022. Deň pred God of War Ragnarok. Je teda viac než isté, že Ubisoft tento dátum ešte kozmeticky zmení o pár dní alebo týždňov, aby sa vyhol Kratosovi.

Titulný obrázok Youtube videa

Ubisoft však dnes na live streame ukázal, ako sa hra po rokoch zmenila. Open world svet plný pirátskych lodí je obohatený o fantasy prvky.

Na hráčov čaká množstvo hlavných aj vedľajších úloh, ktoré je možné plniť sólo ale aj v kooperácii s ostatnými hráčmi. Nechýba crafting, správa lodí, obchodovanie a kustomizácia postavy. Všetky možnosti v hre vám predstaví oficiálne video.

Hra vyjde nie len na novú, ale aj starú generáciu konzol a na streamovacie služby Stadia a Amazon Luna.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články