Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Sleduj prvý trailer Kingdom Come Deliverance 2!

Česká hra vyjde tento rok.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Kingdom Come Deliverance 2 Trailer

České štúdio Warhorse Studios dnes oficiálne oznámilo hru Kingdom Come Deliverance II, sequel k RPG z českej Bohemie. Hra pokračuje v príbehu Jindřicha v 15. storočí a nadväzuje na herný svet aj mechaniky uvedené v prvej hre. 

Nižšie si môžete pozrieť oficiálny trailer hry Kingdom Come Deliverance 2 a pod trailerom nájdete aj oficiálny popis. Vývojári potvrdili vydanie na rok 2024, hru si zahráme na PC, Xbox Series X a S a tiež na PlayStation 5. Všetko o hre sa dozviete na našej karte

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Kingdom Come Deliverance 2 Trailer

Kingdom Come Deliverance 2 Trailer

O hre Kingdom Come Deliverance 2:

Strhující Akční RPG ve středověkých Čechách, zmítaných zuřící válkou.

Zažijte napínavý příběh o pomstě a odvaze a vydejte se s Jindřichem na velkolepou cestu z kovářské dílny až na královský dvůr.

Přes romantické lesy, malebná údolí nebo rušné ulice Kutné Hory, putujte otevřeným světem středověkých Čech plným nezapomenutelných dobrodružství.

Jste Jindřich - mladík z vesnice, který se vydává pomstít své zavražděné rodiče v napínavém příběhu, protkaném více než pěti hodinami filmových cutscén. Jindřichova honba za dobrodružstvím se brzy promění ve strhující válečné drama plné akce a emocí.

Nechte se pohltit živoucím světem středověku, ve kterém mají vaše činy a rozhodnutí skutečný dopad na pověst a osud Jindřicha. Vylepšujte jeho vzhled, výzbroj nebo dovednosti a osvojte si tehdejší řemesla, jako je kovářství nebo alchymie.

Otevřený svět je krásný, ale i krutý. Poznejte nezapomenutelný svět, ve kterém narazíte na příběhy prvního šlechtice i posledního žebráka. Zavítáte u toho do krásných lesů, krutých hradních síní, zaplivaných hospod nebo voňavých lázní.

V napínavých bitvách změříte své schopnosti s nepřáteli. Budete bojovat na zemi, ze sedla svého koně nebo třeba potichu ze zálohy. Ovládnete řadu skutečných středověkých zbraní a bojových stylů. Můžete se zaměřit na elegantní práci s mečem, brutální drcení válečnými kladivy nebo na smrtící útoky z dálky.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry