Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Sledujte gameplay z chystaného Sherlock Holmes: The Awakened

Remake hry z roku 2008.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Sherlock Holmes The Awakened Trailer

Frogwares, autori hier Sherlock Holmes, dnes predviedli svoje najnovšie dielo v gameplay traileri. Ide o Sherlock Holmes: The Awakened, remake hry z roku 2008, kompletne prekopanej a pretvorenej na Unreal Engine 4.

V úlohe mladého Sherlocka Holmesa, ku ktorému sa pripojí doktor Watson, sa hráči vydajú na cestu naprieč piatimi krajinami na dvoch kontinentoch. Dochádza k rôznym zmiznutiam a nakoniec dvojica objaví kult zasvätený Cthulhu. Frogwares túto tematiku využilo už v niekoľkých hrách, vrátane The Sinking City.

Tiež priblížili, kedy by sa hra mohla dostať na pulty obchodov. Nový Sherlock Holmes by mal vyjsť už vo Februári 2023 na platformy PC, PS4, PS5, Xbox One, Nintendo Switch, aj Xbox Series X/S.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články