Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Sledujte Horizon Forbidden West State of Play TU

Kompletné predstavenie next-gen hry pre PlayStation 5.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

27. Máj 2021

Horizon Forbidden West

Nová značka Horizon Zero Dawn od Sony a Guerilla Games si získala srdcia miliónov hráčov na PlayStation 4 a PC. Zhruba pred rokom sme sa dočkali oznámenia hry Horizon Forbidden West - priameho pokračovania jednotky. Druhý diel by mal okrem PlayStation 5 vyjsť aj na PlayStation 4, no zároveň by mal priniesť next-gen zážitok.

Už dnes večer o 23:00 je State of Play - kompletné predstavenie hry Horizon Forbidden West na PlayStation 5. Na videu uvidíme nové prostredia na západnom pobreží postapokalyptických spojených štátov, nové herné mechaniky a ukážky z príbehu.

State of Play môžete sledovať priamo tu, o 18:00 začína nejaký unikátny countdown s pohľadom na rôzne prostredia, hlavná gameplay šou o 23:00.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Horizon Forbidden West - Announcement Trailer | PS5

Horizon Forbidden West - Announcement Trailer | PS5

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články