PS Plus hry August 2021

Sony ohlásilo PS Plus hry na August 2021

29 júla, 2021 Lukáš Kanik

Čo prinesie PS Plus v Auguste?

Už tradične koncom mesiaca, Sony oznámilo nové hry, ktoré získajú majitelia PlayStation Plus do svojej knižnice budúci mesiac. August 2021 bude menej štedrý na známe AAA hry, na druhej strane, Sony pretlačí aj menšie značky a tie môžu získať veľkú komunitu hráčov.

Tieto hry si budete môcť stiahnuť už 3.8.2021 ak máte aktivované členstvo PS Plus a konzolu PlayStation 4 alebo PlayStation 5. Do 2.8. je možné si stiahnuť aj hry PS Plus z mesiaca Júl, ktorých prehľad nájdete v tomto článku.

PS Plus hry na August 2021 (Srpen 2021)

Najväčším lákadlom v PS Plus je hra Hunter’s Arena: Legends ktorá po roku na PC vychádza na PS4 a PS5 práve 3.8.2021. Hráči si môžu vyskúšať PvP a PvE battle royale v staroveku a získať skvelé odmeny v každom dungeone. Na jednej mape sa stretne až 30 hráčov.

Druhou hrou je Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville, kooperatívna a multiplayerová strieľačka zo sveta Plants vs. Zombies. Pôvodne vyšla v roku 2019.

Ak si chete virtuálne zašportovať, k dispozícii vám bude Tennis World Tour 2. Aj ten si viete zahrať lokálne, či v online režime v ranked móde.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.