Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Sťahuj Boss Factory, editor postavy do novej hry Saints Row

Dostupný je na PC aj konzoly.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

10. Jún 2022

Saints Row Boss Factory

Štúdio Volition včera spustilo Boss Factory, nástroj na tvorbu postavy pre novú hru Saints Row, ktorá vyjde v lete tohto roka. Editor Boss Factory si však môžete stiahnuť z+adarmo na PC (EGS), Xbox aj PlayStation a svoju postavu si vytvoriť vopred.

Volition sľubuje, že ide o najdetailnejší editor postavy v hrách vôbec, ktorý bude v hre doplnený o editor vozidiel, zbraní a vašej centrály v meste Santo Ileso.

V editore Boss Factory je možné si upravovať takmer všetko na postave, telo, váhu, prsia, tvár, pokožku, vlasy si môžete nafarbiť niekoľkými farbami naraz. K dispozícii je aj osem hlasov, mužských aj ženských.

Vývojári vydali aj tipy a triky pre Boss Factory a pod videom nájdete aj minimálne požiadavky, zaberie okolo 5GB. Samotné Saints Row vychádza 23.8.2022 na PC, Xbox aj PlayStation.

Titulný obrázok Youtube videa

Minimálne požiadavky:

OS Windows 10 64bit
DirectX Version DX11
Processor Intel Core i3-3240 | Ryzen 3 1200
Memory 8192 MB RAM
Graphics GeForce GTX 970 |AMD Radeon RX 480
VRAM 4 GB

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Saints Row - Recenzia

Saints Row - Recenzia

Je Saints Row naozaj také zlé, ako všetci hovoria?