Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Street Fighter 6 dostáva pozitívne recenzie!

Hodnotenie prekračuje 90%

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Street Fighter 6 Recenzie Wallpaper

Capcom dokazuje, že robí výnimočne dobré hry, ktoré sú oslobodené od bugov, pôrodných bolestí a nedostatkov. To im môžu závidieť aj tí najväčší vydavatelia, ktorí sa snažia skôr pľuť jednu nekvalitnú hru za druhou.

Street Fighter 6 totiž dnes dostáva recenzie a sú extrémne pozitívne. V dobe písania tohto článku hra dosahuje v priemere až 93% na Metacritic, čím sa radí medzi tri najlepšie nové hry vydané v roku 2023! A rovnaké skóre má aj Resident Evil 4, takže Capcom má v prvej štvorici najlepších hier už dve, Nintendo má prvé dve.

Priemerné skóre pochádza z desiatok recenzií. Kritici pozitívne hodnotia singleplayerový režim World Tour, vďaka ktorému sa k hre môžu jednoducho dostať aj absolútni začiatočníci. Capcom to tiež dopĺňa rôznymi fíčurami Accessibility.

Vývojárom sa podarilo vyladiť všetky herné prvky, ponúknuť nádherný dizajn postáv, sveta a prepracovaný gameplay zabalený do fantastickej prezentácie. Pre milovníkov bojoviek bude Street Fighter 6 absolútna povinnosť. Hra vychádza už 2.6.2023 na PC, Xbox aj PlayStation.

Street Fighter 6

Práve vyšlo demo Street Fighter 6!

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry