Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

The Bird That Drinks Tears je nová hra od tvorcov PUBG

Teaser vyzerá zaujímavo.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Krafton-The-Bird-That-Drinks-Tears

Kórejské štúdio Krafton ukázalo prvý teaser trailer na svoj ďalší titul. Trailer má názov The Bird That Drinks Tears. Hra je založená na rovnomennom kórejskom knižnom vydaní, ktoré vyšlo ešte v roku 2003. Ide o žáner fantasy novely, len namiesto fantasy prvkov západnej kultúry, sú v knihách fantasy prvky tej kórejskej.

Na hre okrem Kraftonu pracuje aj štúdio Team Windless a titul vzniká na Unreal Engine 5. Hráči sa môžu tešiť na bohatý svet, komplexné postavy a dychberúce lokality. O aký žáner pôjde, sme sa zatiaľ nedozvedeli. Že vraj to má byť taký kórejský Zaklínač.

V skutočnosti však "The Bird That Drinks Tears" nie je názov hry. Na oficiálnych stránkach sa stále hovorí o "neoznámenom projekte" bez mena.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom The Bird That Drinks Tears trailer

The Bird That Drinks Tears trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený