Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

The Last Case of Benedict Fox ukázal gameplay trailer a súboje

Skvele vyzerajúca plošinovka.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
The Last Case of Benedict Fox trailer

Štúdio Rogue Games včera na prenose Future Games Show priblížilo mysterióznu plošinovku The Last Case of Benedict Fox od vývojárov z Plot Twist. Hra má vyjsť na PC a Xbox už 27.4.2023 a hneď na vydanie ju nájdeme aj v Xbox Game Pass. 

Nový trailer predvádza množstvo prostredí ale aj súboje, ktoré budete musieť s Benedictom prekonať. The Last Case of Benedict Fox kombinuje príbehové cutscény s bočným pohľadom v gameplayi. 

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články