PS Plus April Duben 2022

Toto sú PS Plus hry na Apríl / Duben 2022

29 marca, 2022 Lukáš Kanik

Skutočne zaujímavá ponuka.

Momentálne sa v hernom priemysle šepká, že SONY spojí služby PS Plus a PS Now do jedného predplatného. Znamenalo by to zvýšenie ceny PS Plus, na druhej strane by sme k nemu dostali aj možnosť streamovania starších hier bez nutnosti inštalácie.

Aj na mesiac Apríl/Duben 2022 si však predplatitelia PlayStation Plus budú môcť stiahnuť hry zdarma. Túto ponuku poznáme ešte pred oficiálnym oznámením, znovu vďaka Dealabs. Sony v stredu tieto hry oficiálne potvrdilo na svojom blogu.

PS Plus hry na Apríl / Duben 2022

Sony vám do knižnice PlayStation Plus pošle tri hry. Všetky tri hry si budete môcť zahrať aj na PlayStation 4 a PlayStation 5. Len v prípade jednej hry však pôjde o natívnu PS5 verziu.

Prvou hrou je Hood: Outlaws & Legends na PS4 aj PS5. Ide o kooperatívnu stealth akciu až pre štyroch hráčov. Taký PayDay v stredoveku. Titul nemá ani rok, vyšiel totiž v Máji 2021.

Druhou hrou zdarma je indie rogue like kartová hra Slay the Spire (PS4 verzia hrateľná aj na PS5). Pôvodne vyšla v roku 2017.

Posledná, veľmi atraktívna hra v PS Plus na Apríl je PS4 verzia Spongebob Squarepants: Battle For Bikini Bottom – Rehydrated. Ide o zábavnú adventúru/plošinovku zo sveta Spongebob. Hrateľná je aj na PS5, vyšla v Januári 2020.

Sony predstavilo zmeny pre službu Playstation Plus

Toto sú PS Plus hry na Marec 2022 (Březen 2022)

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.